Služby

K lodi samotné.. je energeticky zcela nezávislá a díky své konstrukci a kotevní sadě schopná přirazit ke břehu a spustit lávku téměř kdekoli. Nepotřebuje ani mola ani drahé mariny. Interiér vidíte na fotkách. Máme dvě kajuty a kompletní zázemí jak dole, tak i na palubě. Včetně paddlboardů a člunu (vše i s motorem).

Akce… Zimní vyhlídková plavba s krásnou Venuší.

Vyplouváme z nábřeži pod Masarykovým Mostem v Kralupech nad Vltavou. 

Hodinová plavba do podzámčí v Nelahozevsi a zpět.

Max. 6 osob cena 250,- na osobu. Min cena 750,- 

Po dohodě možná plavba i do Mělníka nebo Prahy. 

Případně ubytování i s wellnessem ( max. 2 osoby ) 

Možnost i párty ( max. 9 osob ) 

Romantický wellness pobyt pro dva na zakotvené lodi v marině v Nelahozevsi se snídaní.

Balíček obsahuje připravený sud s horkou vodou na požadovanou teplotu. Samozřejmě župany, osušky, deky, lehátka, lahev sektu. Lodní bar je plně vybaven a káva Lavazza. Na lodi jsou k dispozici také paddlboardy a člun. Obojí možné i s motorem a je součástí balíčku. WiFi, tv, 220V v zásuvkách a teplá voda kdykoli i během plavby. Na formě podávání snídaně je nutné se předem dohodnout. Continentalní a nebo italskou případně od každého trochu. Během pobytu je kapitán jen coby topič, kuchař a barista, sám stráví noc jinde. Loď je tedy celá jen vaše. Samozřejmě možnost vyhlídkové plavby. (To už zase s kapitánem ) 750,- hodina.

Cena 2 700 – jedna noc, 4 900,- dvě noci. Bezpečné parkování v marině v ceně.

Půldenní výlet ( Mělník ) cca 6-7hod. Možno pro 1 až 6 osob včetně dětí. V ceně vyhlídkové plavby je drobné občerstvení a nealko nápoje. Vybavený lodní bar i kuchyně jsou samozřejmě během plavby k dispozici.

Cena za loď s kapitánem 5 900,- . Bezpečné parkování v areálu mariny zdarma.

Celodenní výlet ( Praha ) možno pro 1 až 6 lidí včetně dětí. V ceně vyhlídkové plavby je drobné občerstvení a nealko nápoje. Vybavený lodní bar kuchyně jsou během plavby samozřejmě také k dispozici.

Cena za loď s kapitánem 7 900,- . Bezpečné parkování v marině zdarma. Po dohodě možno začít plavbu i v Praze nebo okolí.

Dvou a více denní výlety :

Za mě asi to nejlepší, co lze na řece zažít! Plavba je pro dvě osoby a až dvě děti. Během této plavby je možné doplout po regulovaném toku kamkoli. Na Vltavě od soutoku po Slapy (pod přehradu). A na Labi od Chvaletic po Střekov (na přehradu). Cestou máme i jezera, Žernoseky, Probošťák… Za jeden den plavby jsme schopni zdolat až 7 komor. To myslím ale nebude nutné 🙂 Loď je vybavena vším, co na dovolené můžete potřebovat. Včetně paddlboardů a člunu. Obojí možné s motorem. Během pobytu je možné využít všeho, co na palubě máme. Včetně horké lázně. Loď je zcela energeticky nezávislá a díky své konstrukci a vybavení je schopna kotvit téměř kdekoli. Nejsme tedy odkázáni kotvit jen u mola či využívat mariny. Kotvení v marínách je samozřejmě možné. Pak ale cenu hradí zákazník. 300,- až 900,- za noc. Dle lokality. Pouze při kotvení na divoko musíme večer natankovat a přefiltrovat vodu do koupacího sudu z řeky nebo z jezera. V marině tankujeme i do sudu vodu pitnou. Balíček obsahuje jednoduchou ale plnou penzi. Za dítě příplatek 650,- na den. Po celou dobu plavby (pobytu) jsou k dispozici, župany, osušky, deky, lehátka…. Vybavený bar i kuchyně. 220V v zásuvkách, tv, teplá voda i sprcha k dispozici neustále. Samozřejmostí je i výkonné topení v případě chladné noci.

Bezplatné a bezpečné parkování zajištěno v marině v Nelahozevsi. Plavbu lze po dohodě zahájit i jinde než v domovské marině.

Cena za loď s kapitánem je 7 900,- a den.

Ostatní plavby dohodou… Základní cena 750,- hodina. Možnost rautu, obsluhy, vyzvednutí kdekoli na Vltavě a Labi. (Pouze na regulovaném toku). Konzumace

Malé upozornění….

Loď rozhodně není úplně pro každého. Spousta schodů, obtížnější přístup a jako každá stará loď, má již svou patinu a její obrovské srdce je občas cítit naftou. Plavba s ní je ovšem nepřekonatelný zážitek. Je to dáma se vším všudy. A také tak pluje. Byla postavená tak aby bezpečně zvládala i drsné severské podmínky. Zkrátka je to starých, poctivých dvacet tun železa a mahagonu.

Ceník :

Ubytování se snídaní 2os. ( cena za celou loď )

2 700,- noc , 4900,- dvě noci včetně snídaně.

Půldenní výlet Mělník až pro 6 osob. ( cena za celou loď, včetně kapitána ) 5 900,-

Celodenní výlet Praha ( cena za celou loď, včetně kapitána ) 7 900,-

Hodinová plavba ( k ubytování ) 750,-